Code Center

تبلیغات شما

افزونه فرم تماس با ایمیل وردپرس

این مطلب در تاریخ فوریه 22, 2021 در دسته "افزونه وردپرس" ارسال گردیده است.
(416 مطلب)

فرم تماس با ایمیل یک افزونه قدرتمند و آسان وردپرس برای ایجاد فرم های تماس و ارسال آدرس ایمیل داده های آنها است.

فرم تماس با ایمیل همچنین داده های فرم تماس را در پایگاه داده ذخیره می کند ، گزارش های قابل چاپ و گزینه صادرات داده های انتخاب شده به پرونده های CSV / Excel را فراهم می کند.
فرم تماس با ما برای ارسال ایمیل به ویژگی های اصلی:

تحویل / اعلان های ایمیل: داده های فرم تماس از طریق ایمیل به یک یا چند آدرس ایمیل ارسال می شود. همچنین از پیکربندی پاسخ خودکار به کاربری که فرم تماس را پر کرده پشتیبانی می کند.
داده های فرم ذخیره شده در پایگاه داده: از از دست دادن موارد ارسالی خودداری کنید و پیام های فرم تماس دریافت شده را ثبت کنید.
لیست قابل چاپ پیام ها: لیست مخاطبین دریافت شده از فرم تماس را در محدوده تاریخ انتخاب شده دریافت کرده و آن را چاپ کنید.
صادرات داده به CSV / Excel: داده های فرم تماس را به یک قالب استاندارد صادر کنید که برای برنامه های دیگر قابل استفاده است. با استفاده از فیلترهای جستجوی تاریخ و متن ، آدرس های ایمیل و سایر داده های فرم تماس را صادر کنید.
گزارش های خودکار: گزارش های خودکار مربوط به استفاده از فرم تماس و داده های وارد شده در فرم را ارائه دهید. گزارش ارسالی روزانه و گزارش ساعتی تجمعی. گزارشات قابل چاپ برای قسمتهای خاص در فرم تماس. به شما کمک می کند اطلاعات خود را درک کنید.
گزارش های ایمیل خودکار: گزارش های خودکار در یک دوره منظم به آدرس های ایمیل مشخص شده ارسال می شوند.
اعتبار سنجی فرم: قوانین اعتبار سنجی را برای هر قسمت فرم تماس تعیین کنید. داده های خود را تمیز نگه دارید.
ضد هرزنامه: ساخته شده آن captcha ضد هرزنامه محافظت. برای فرم محافظت در برابر ضد هرزنامه ، نیازی به اعتماد به خدمات خارجی ندارید.
کشیدن و رها کردن سازنده فرم تماس: سازنده فرم تماس با پایه و آسان برای شخصی سازی زمینه های فرم و اعتبار سنجی فرم.
پیام های ایمیل قابل تنظیم: متن اعلان های ایمیل فرم تماس را مشخص کنید. از ایمیل های متنی ساده و ایمیل های دارای قالب HTML پشتیبانی می کند.
پشتیبانی از چند زبان: سازنده فرم تماس اجازه می دهد تا برچسب ها و اعتبار سنجی ها را به هر زبانی وارد کنید. از شخصیت های خاص پشتیبانی می کند.
ارسال کلاسیک و Ajax: پس از کلیک بر روی دکمه ارسال ، کاربر می تواند به صفحه “متشکرم” هدایت شود یا پیام “تشکر” بدون نیاز به تازه کردن ، در همان صفحه فرم نمایش داده شود. این را می توان در تنظیمات پیکربندی کرد.
اعلان ها را فعال یا غیرفعال کنید: اعلان های ایمیل به مدیران و تأیید ایمیل به کاربران می توانند به صورت اختیاری از قسمت تنظیمات فعال یا غیرفعال شوند.

دیگر مطالب مرتبط با موضوع

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید